Zdradzony

napisał/a: klatka07 2009-04-21 16:07
Witam trzy dni temu dowiedziałem się że zostałem zdradzony przez ukochaną dziewczyne. Pokłuciliśmy sie i nie romawialiśmy przez tydzień, pod koniec tugodnia dowiedziałem sie że była na imprezie poznała kolesia i mnie zdradziła. Tłumaczy sie ze była to tylko jedna głupia chwila, że była pijana, i bardzo tego żałuje. Strasznie sie czuje niemam z kim o tym pogadać, bardzo ją kocham ale niewiem czy moge jej ponownie spróbować zaufać. jesteśmy razem 2,5 roku, lecz najgorsze jest to że zawsze sie zarzekała ze nigdy by czegoś takiego chłopakowi nie zrobiła. Niemam z kim o tym nawet porozmawiać. Udowadnia mi teraz że nadal mnie kocha i bardzo tego żałuje.
Zaczołem z tego wszystiego pic bo na tzreźwo nie moge przestać o tym myśleć.


Prosze o pomoc?:co mam robic?, dać jej sznse czy nie?. po 2,5 roku miesiąc więcej niemiał by pewnie żadnej rórznicy. Choć cieżko by mi było z tym życz.Zależy mi na niej ale niewiem co robić.

Najgorsze jet to że znam tego gościa, i już nieraz robił innym takie rzeczy.
Prosze o pomoc?
napisał/a: vitek23 2009-04-21 20:09
Kazdy ma inne zdanie na ten temat,niektorzy beda Ci podpowiadali abys ja zrozumiał dlaczego tak zrobiła itp a ja powiem tak:zrobiła raz to dlaczego ma nie zrobic drugi raz? teraz jej przykro ale z czasem przestanie bo czas pozwoli i byc moze znowu sie to powtorzy i co wtedy?Ja bym ja zwolnił nauczy Cie to duzo a i ja jeszcze wiecej i byc moze zapobiegnie przyszłym rozczarowaniom!!
Ale kazdy przypadek jest inny wiec sam musisz podjac decyzje!
pozdrawiam i trzymaj sie bo wiem ze ciezko jest.
napisał/a: liana1 2009-04-22 10:54
moja rada jest taka, nie pakuj sie od razu ani w przebaczanie, ani z burzliwe rozstawanie się. Powiedz jej że na ten moment nie jesteś w stanie podjąć żadnej decyzji, zdystansuj się, odsuń te sprawy. Nie podejmuj żadnej drastycznej decyzji. Jeśli ona rzeczywiście Cię kocha, bardzo żałuje i chce wszytsko naprawić, odzyska Cię-będzie walczyła. Nikt z nas nie jest idealny, każdy popełnia błędy większe mniejsze bardziej lub mniej kontrowersyjne. Nikogo nie wolno nam przekreślać od razu, każdy zasługuje na szansę i naprawę swoich czynów. Jeden jest tylko warunek ta osoba na serio musi tego żałować, być świadoma zła jakie popełniła i musi bardzo bardzo się postarać odbudować zaufanie.
napisał/a: Misia7 2009-04-22 11:14
klatka07, każdy będzie miał inne zdanie. Ja wiem, że zdrady nigdy w życiu bym nie wybaczyła, nie zależnie od tego czy to by było 2 lata związku czy 10 małżeństwa. Jeżeli, ktoś zdradził raz to zrobi to znowu. Przykro mi, że Cię to spotkało. Jeżeli ciężko ci podjąć decyzję teraz to zrób tak jak pisze liana, , zdystansuj się, powiedz jej, że potrzebujesz czasu. Poza tym zobaczysz co ona wtedy będzie robiła. Jeżeli cię kocha to będzie walczyła, a jeżeli nie to odpuści.
napisał/a: smutna mała 2009-04-22 11:19
myśle,że liana dobrze radzi.....
napisał/a: klatka07 2009-04-22 15:17
Może pomyślicie że jestem naiwny ale nadal ją kocham. Napoczątku myslałem żeby to zakończyć lecz niemogłem, znaczy może mogłem ale nie chciałem. Wiem że jest to za krótki okres czasu żeby się do tego jakoś ustosunkować. Tak jak Liana piszesz potrzeba tu czasu, jeżeli bedzie jej zależeć i bedzie sie starac to może warto spróbować. Naraźie stara sie bardzo, ale jak bedzie dalej? Nigdy tego nie zapomne ale może z upływam czasu uda sie jakoś przebaczyć
napisał/a: mała_czarna 2009-04-22 15:31
Jak dla mnie najgłupszą wymówką dla zdrady jest ' bo byłam pijana' - jeśli się ktoś nie umie kontrolować po alkoholu to nie powinien go pić.
Co do tego co masz zrobić - przede wszystkim zastanów się czy jesteś w stanie jej zaufać - jeśli tak i przy każdym jej wyjściu nie będziesz się zastanawiał czy ona właśnie Cie zdradza czy nie - to może warto dać drugą szanse.
napisał/a: Atena1990 2009-04-22 16:20
mała_czarna, wydaje mi się, że każdy po zdradzie, przy każdym wyjściu partnera będzie się zastanawiał 'czy przypadkiem nie zrobi tego znowu'.. napewno przez dłuższy czas te myśli będą.. więc myślę, że nie to powinno być wyznacznikiem tego czy dac drugą szansę..

klatka07, poczekaj.. nie skreślaj jej od razu.. zobacz czy żałuje.. czy się stara.. potem się zastanów czy warto..

mnie też chłopak zdradził.. po 2óch latach.. w momencie gdy zrobiliśmy sobie przerwę na zastanowienie.. więc rozumiem Twoją niepewność.. bezradność.. obawy..

mam nadzieję, że Ci się jakoś ułoży.. pozdrawiam
napisał/a: klatka07 2009-04-22 18:19
Najgorsze jest że gdyby nie ta przerwa to może całkiem inaczej to wszystko by sie potoczyło. Wiem musze to wszystko przemyśleć, narazie za wcześnie jest na podejmowanie jakiejkolwiek decyzji.
napisał/a: mała_czarna 2009-04-22 18:31
Atena1990 napisal(a):mała_czarna, wydaje mi się, że każdy po zdradzie, przy każdym wyjściu partnera będzie się zastanawiał 'czy przypadkiem nie zrobi tego znowu'.. napewno przez dłuższy czas te myśli będą.. więc myślę, że nie to powinno być wyznacznikiem tego czy dac drugą szansę..


no ok, może i masz rację i każdy po zdradzie by się w takich sytuacjach zastanawiał nad tym czy jego druga połówka w tym momencie go czasem znowu nie zdradza.

Ale jeśli jest w stanie przeczekać ten 'dłuższy czas' i wierzy, że może jeszcze być normalnie - to warto pomyśleć o drugiej szansie.
napisał/a: Misia7 2009-04-22 21:56
klatka07 napisal(a):Nigdy tego nie zapomne ale może z upływam czasu uda sie jakoś przebaczyć

Masz racje, wybaczyć można, ale nie zapomnieć.
mała_czarna napisal(a):Jak dla mnie najgłupszą wymówką dla zdrady jest ' bo byłam pijana' - jeśli się ktoś nie umie kontrolować po alkoholu to nie powinien go pić.

zgadzam się. W końcu jest dorosłym człowiekiem i powinna się kontrolować.