Anja Rubik

nawiaa
napisał/a: nawiaa 2013-02-05 15:32
Co sądzicie o pani Ani (czy też Anji)? Pamiętam ją w show Kuby Wojewódzkiego, gdzie stwierdziła, że brzydka to ona się nie czuła nigdy - wie, że należy do pięknych kobiet. Moim zdaniem co druga Polka jest ładniejsza, a nasza najbardziej znana i odnosząca najwięcej sukcesów w świecie modelka jest trochę za chuda i średnio ładna. Dziś zobaczyłam jej zdjęcia na lotnisku Chopina w Warszawie:

https://polki.pl/zycie_gwiazd_plotkiiploteczki_galeria.html?galg_id=10013246&ph_center_03_page_no=0

Czy rzeczywiście jest co podziwiać?
butterfly2
napisał/a: butterfly2 2013-02-06 14:37
Zgadzam się z Tobą w zupełności. Rozumiem, można chcieć być chudą i dążyć do tego skutecznie, jak w przypadku Anji Rubik. Ale u niej akurat doszło do przesady w drugą stronę - nie można być za chudą, bo wtedy traci się na kobiecości. Takie jest moje zdanie ;) Ona nie wygląda atrakcyjnie, raczej niemal przerażająco, jak by była niedożywiona. Wystające kości policzkowe, chude nóżki, rączki... Pewnie gdyby choć trochę przytyła, wyglądałaby o wiele atrakcyjniej, ale wtedy nici z kariery modelki. Błędne koło...
stazzja
napisał/a: stazzja 2014-11-07 14:00
Bardziej mi się podobają kultowe modelki z lat 90-tych: Cindy Crawford, Naomi Campbell a ze współczesnych - modelki Victoria's Secret. To są klasycznie piękne kobiety, a Ania to typowa modelka - ma "ciekawą" urodę.

Lubię ją bardzo, wydaje się mądra, twardo stąpająca po ziemi i wiedząca, czego chce, a jednocześnie nie zarozumiała.
halszkaWu
napisał/a: halszkaWu 2014-11-10 12:34
Podziwiam ją za wytrwałość w dążeniu do celu, za ogromną pracowitość i inteligencję. Dziewczyna zna kilka języków, potrafiła sobie świetnie poradzić w twardym świecie modelingu. Widać, że ma dobrze poukładane w głowie i jej sukces jest efektem pracowitości, a nie układów lub wchodzenia komuś do łóżka.

Nie zmienia to faktu, że wizualnie mi się nie podoba. Gustuję w innych kobietach ;) Takich bardziej typowo pięknych. Na pewno jednak jest bardzo zadbana.
napisał/a: Mart 2014-11-28 00:08
Lubię ją, czemu... ? Bo pomimo urody i sukcesu pozostała skromna i miła. Media się do niej garną i uwielbiają przedstawić jej stylizacje które są piękne i z klasą. Między innymi uwielbia ją KimKim.pl gdzie omawiane są regularnie jej looki, ot choćby ten:
http://kimkim.pl/article/360
napisał/a: malvia 2014-11-30 09:51
Mnie ona denerwuje swoją sepleniącą,niewyraźną mową.
halszkaWu
napisał/a: halszkaWu 2014-12-16 15:34
Ja ją lubię. Jest mądrą i fajną kobietą, chociaż jak dla mnie za chudą, ale to akurat nie moja sprawa. Ma prawo być, jaka chce, myślę, że akurat ona na anoreksję jest zbyt pewna siebie.
napisał/a: kitikas 2016-03-13 22:51
Moim zdaniem Anja to fajna, mądra, piękna babka. To że jest chuda... taki zawód. Na zagłodzoną nie wygląda, przestańcie spinać tyłki ;) Kobieta sukcesu, zainteresujcie się trochę i wzorujcie na niej. Same osiągnijcie sukces, zamiast siedzieć w biurze przez 8h dziennie.