Edyta Herbuś

napisał/a: pandadwa 2009-10-19 16:05
To może teraz coś o Edycie :)
Jak dla mnie jest kobietą bardzo piękną, utalentowaną i nic dziwnego, że szybko karierę robi po tańcu z gwiazdami bo ma dużo możliwości :) a co Wy o niej myślicie?
Dołączam wywiad z Edytą z imprezy CinCin - O UWODZENIU :cool: -
https://www.youtube.com/user/88marianne#p/u/2/vNYVaqR6IQ0
napisał/a: meska-strona 2009-12-01 01:59
Ma bardzo ładną twarz i jest osobą dość zaradną. Nie pochodzi z bogatej rodziny, nie ma wpływowych znajomych, a jakoś sobie radzi. Nie uważam żeby było hańbiące, że tańczyla z Ozdobą, nie każdy wychowywał się w puchach.

Natomiast zupełnie antybohaterem jest dla mnie Maria Wiktoria, tak z wyglądu jak i z powierzchownej oceny jej osoby. Dla mnie, ona nic sobą nie reprezentuje, dosłonie nic. Widać, że awans społeczny, jakiego doświadczyła ta rodzina, nie jest czym, z czym umieją sobie poradzić. Może poza Jarosławem, ale ten za to jest pozerem lanserem, więc cieżko go jednoznacznie ocenic..
napisał/a: bassia55 2010-06-06 08:47
Zgadzam się, że Edyta jest piękną kobietą ale uważam że jeżeli czegoś nie potrafimy nie powinniśmy się pchać na siłę. Jest utalentowaną tancerką i powinna w tym się rozwijać ,może kształcić nowe talenty a nie występować w filmie lub prowadzić konferansjerkę. Bo i jako aktorka i jako prowadząca Top Trendy niestety się nie sprawdziła