Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Która z gwiazd jest najbardziej przedsiębiorcza?

AnnaSun
napisał/a: AnnaSun 2015-05-01 09:45
Gdybyście mogły wymienić jakie kobiety "znane" są wg was naprawdę przykładem przedsiębiorczości, na którym można by się wzorować, to kogo byście w tym miejscu wymieniły?
Hannawodniak
napisał/a: Hannawodniak 2015-05-03 12:07
Właśnie kobiet to nie kojarzę... ale facetów z listy tych najbogatszych na bank.
A Ty?
halszkaWu
napisał/a: halszkaWu 2015-05-06 23:25
Na pewno przedsiębiorczą kobietą jest Henryka Bochniarz, która odniosła w biznesie wielki sukces. I Irena Eris oczywiście.
napisał/a: pippilan 2015-05-07 06:35
Dla mnie kobieta która ma pracę (niezależnie od stanowiska), opiekuje się domem, mężem, dziećmi plus dodatkowo znajduje czas żeby zadbać o siebie i rozwijać swoje pasje. Jest kobietą sukcesu i bohaterem. Takie kobiety są wśród Nas i to z nich warto brać przykład.
stazzja
napisał/a: stazzja 2015-05-25 20:07
Trochę takich babek jest. Ja uważam, że można wśród nich wymienić pisarkę Katarzynę Bondę - za zarobione pieniądze zainwestowała w szkołę pisania i proszę - opłaciło się.