Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Oglądacie I am Cait?

napisał/a: weronikaf-2 2016-03-22 11:39
Hej,
Oglądacie I am Cait na E! Entertiment? Ja byłam strasznie sceptycznie nastawiona na tematykę transpłciową i gender ale wkręciłam się i teraz zmieniłam swoje zdanie im bardzoej został przybliżony mi ten temat... A wy oglądacie?
Nie interesuje mnie co ogólnie sądzicie o trans bo już taki temat istnieje tylko o tej "gwieździe"
napisał/a: polak981 2016-03-29 10:04
Nie oglądam.
sangria_
napisał/a: sangria_ 2019-05-15 13:03
nie, ale to dlatego, że nie lubię programów takiego typu, nie mam nic do osób transpłciowych ;)
lelcia
napisał/a: lelcia 2019-06-12 14:13
oglądam :)