Wentworth Miller

napisał/a: Angie43 2007-05-15 11:08
Wentworth Miller- zaprzeczenie gwiazdy w stereotypowym hollywoodzkim stylu; przystojny jak cholera, inteligentny jak jasny grom i niesamowicie, obłędnie, nieprawdopodobnie...spokojny:). No cóż, mamy drugi wymiar gwiazdorstwa- szlachetny dystans. Na razie dziekuję:)
napisał/a: Magdalena1010 2007-05-16 08:53
Wydaje mi sie, że nasi mężczyźni są bardziej naturalni, tacy niemodyfikowani genetycznie ;) Proponuje przyjrzeć sie mojemu ulubieńcowi Pawłowi Małaszyńskiemu.
napisał/a: magdalena 2007-05-16 09:04
Angie napisal(a):Wentworth Miller- zaprzeczenie gwiazdy w stereotypowym hollywoodzkim stylu; przystojny jak cholera, inteligentny jak jasny grom i niesamowicie, obłędnie, nieprawdopodobnie...spokojny:). No cóż, mamy drugi wymiar gwiazdorstwa- szlachetny dystans. Na razie dziekuję:)

Ja mam wrażenie jakby ten Miller ciągle coś knuł. I nie widzę tu ani odrobiny spokoju w jego twarzy wręcz przeciwnie. Za to spokój maluje się w oczach tego pana:
napisał/a: Angie43 2007-05-17 08:15
Magdalena napisal(a):Wydaje mi sie, że nasi mężczyźni są bardziej naturalni, tacy niemodyfikowani genetycznie ;) Proponuje przyjrzeć sie mojemu ulubieńcowi Pawłowi Małaszyńskiemu.


Zgoda- Małaszyński jest ok, ma tylko jedna wadę- zbyt chudziutki:). Natomiast w kwestii "modyfikacji genetycznej"- nie jego wina, co jednak wychodzi mu na plus- ciekawa uroda; śmiem twierdzić jednak, że gdyby nie było wiadomo nic o jego pochodzeniu, to nikt by sie nie domyślił tej mieszanki ras:)
napisał/a: Angie43 2007-05-17 08:21
krajanka napisal(a):Ja mam wrażenie jakby ten Miller ciągle coś knuł. I nie widzę tu ani odrobiny spokoju w jego twarzy wręcz przeciwnie. Za to spokój maluje się w oczach tego pana:


A co on może knuć?:) Zauważ, że sesje zdjęciowe wymagają ciekawego wyrazu twarzy, który przyciąga uwagę- do tego ta jego alergia na światło powoduje to dziwne mrużenie oczu- stąd ta opinia. Natomiast zupełnie inaczej wygląda na przypadkowych fotach paparazzi. I ja tam widzę spokój, dystans, opanowanie.
napisał/a: Magdalena1010 2007-05-17 09:23
Angie napisal(a):Zgoda- Małaszyński jest ok, ma tylko jedna wadę- zbyt chudziutki:). Natomiast w kwestii "modyfikacji genetycznej"- nie jego wina, co jednak wychodzi mu na plus- ciekawa uroda; śmiem twierdzić jednak, że gdyby nie było wiadomo nic o jego pochodzeniu, to nikt by sie nie domyślił tej mieszanki ras:)

Paweł nie jest mizerny tylko normalny. Za to Pan Miller całe dnie spedza na siłowni no i to widać. Nie mam nic przeciwko ale zeby od raz wpadac w zachwyt...
Ange a co powiesz na tego faceta?
napisał/a: Angie43 2007-05-17 12:24
Magdalena napisal(a):Paweł nie jest mizerny tylko normalny. Za to Pan Miller całe dnie spedza na siłowni no i to widać. Nie mam nic przeciwko ale żeby od raz wpadac w zachwyt...
Ange a co powiesz na tego faceta?


No więc tak: Paweł jest mizerny, o czym nie tylko sam mówi, ale teraz właśnie przygotowuje się do nowej roli na...siłowni, bo musi mieć trochę mięska:). Natomiast Wentworth z siłowni nie korzysta, bo mu się nie chce( odpowiedź na stwierdzenie, że ma brzuszek). Faktem jest, że w 2003 roku spędził kilka miesięcy na pakerni, gdyż również wymagała tego rola- "The Human Stain"- potem opowiadał, jakie to było strraszne:). Twierdzi, że woli intelektualne zajęcia typu scrabble:).
Z kolei "ten" facet- owszem, znam go z jakiegoś serialu chyba- nawet niegłupi:), aczkolwiek wolę Millera.
napisał/a: moniadr 2007-05-17 13:06
Do Angie

Nie wiem skad wytrzasnelas to zdjecie ale jest boskie!! Mimo ze mam faceta i kocham go najbardziej na swiecie, to przyznaje ze Miller jest idealem meskiego piekna (mam nadzieje ze moj facet tego nie przeczyta, bo bede miala przechlapane)
napisał/a: Angie43 2007-05-17 13:27
moniadr napisal(a):Do Angie

Nie wiem skad wytrzasnelas to zdjecie ale jest boskie!! Mimo ze mam faceta i kocham go najbardziej na swiecie, to przyznaje ze Miller jest idealem meskiego piekna (mam nadzieje ze moj facet tego nie przeczyta, bo bede miala przechlapane)


A o które zdj chodzi? To pierwsze?:) Rozumiem Cię, mam to samo;)
napisał/a: Magdalena1010 2007-05-18 10:55
No i co wy na to? Ten facet ma coś w sobie...
napisał/a: moniadr 2007-05-18 13:08
Do Magdaleny

Moze i ma tylko ze Jacek Poniedzialek jest homoseksualista:P:P:P:P
napisał/a: moniadr 2007-05-18 13:12
Do Angie

Foty great!!! Moze wiesz ile on ma lat bo gdzies przeczytalam ze 35:| A moja mama jak oglada Prison Break to ciagle mowi "No a ten mlodziutki to na prawde slodki jest"