Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Sposoby walki ze zmarszczkami

niebieska1
napisał/a: niebieska1 2016-02-28 10:44
FantomMarty napisal(a):jane_eyre - a wiesz, że o tych nawykach to nie wiedziałam? Poza tym, że np. papierosy niszczą cerę. :) Sama używam tego - SERUM2h. Wiem, że nie młodnieje, ale wiem, że o wiele lepiej się czuje odkąd go używam. Widzę, że skóra wygląda lepiej, a to najważniejsze.


ten krem zawiera colostrum, dlatego zmusza komorki skory do regenerowania uszkodzen:) kosmetyczka polecila mi ten krem:) dobry jest
napisał/a: jogo_belka 2016-03-20 17:15
Staram sie uzywac dobrych kremow do twarzy, mam kilka zmarszczek, ale nie chce tez popadac w paranoję :) Obecnie- uzywam biotechnologii cieklokrystalicznej z bielendy, maja swietne produkty, sklad mowi sam za siebie. Skora wyglada o nieeebo lepiej- gladsza, jedrniejsza, odzywiona:)
emmika
napisał/a: emmika 2016-03-25 15:06
Za kilka dni kolejne urodziny, więc wypadałoby zacząć myśleć o zmarszczkach, a raczej o ich zwalczaniu :)
jogo-belka a możesz powiedzieć jakie składniki aktywne zawiera ten krem? Dla mnie biotechnologia ciekłokrystaliczna brzmi jakoś tak strasznie zagmatwanie... Chyba bardziej jestem skłonna uwierzyć w to, że colostrum z Serum2h daje fajny efekt, bo wiem czym ono jest, skąd się bierze i jak działa...
napisał/a: blondyneczka_83 2016-04-04 17:31
Szczerze powiedziawszy żaden krem zmarszczek nie zwalczy choćby kosztował nawet 1000zł! Owszem droższe kremy mają bogatsze składy, ale wchłaniają się w 5, w porywach do 10% do skóry właściwej. Jak już zmarszczki są widoczne, to zaczynamy z zabiegami typu mezoterapia igłowa. Typowy botoks czy wypełniacze hialuronowe zostawiamy na głębsze bruzdy. Mezo na początek jest super. Od środka np. olej z wiesiołka, np. gal - ma wiele dobrych właściwości dla skóry, włosów oraz naszego zdrowia.
napisał/a: maria1992 2016-04-12 21:15
jogo_belka napisal(a):Staram sie uzywac dobrych kremow do twarzy, mam kilka zmarszczek, ale nie chce tez popadac w paranoję :) Obecnie- uzywam biotechnologii cieklokrystalicznej z bielendy, maja swietne produkty, sklad mowi sam za siebie. Skora wyglada o nieeebo lepiej- gladsza, jedrniejsza, odzywiona:)Z tej samej firmy mam krem i serum z algami morskimi i jestem zachwycona i działaniem i składem tego produktu. Skóra bardzo dobrze je chłonie i jest nawilżona i odżywiona. Koniec z suchymi skórkami.
napisał/a: tarka 2016-04-25 13:36
blondyneczka_83 -na szczęście krem nie musi aż tyle kosztować. Mamie pomogł (skóra wyraźnie się zmieniła na plus) oeparol z lipo-peptydami i wiesiołkiem, który na szczęscie nie jest drogi, więc może go sobie kupować.
napisał/a: kenia 2016-04-26 11:50
Tu się z Tobą w zupełności zgodzę, dobre kremy wcale nie muszą dużo kosztować, właśnie przykładem jest oeparol, ja z kolei używam balance ale wiem, że na długo pozostanie moim ulubionym kremem.
napisał/a: toriana66 2016-04-28 19:08
Ja mam 30 lat i chyba najwyższy czas zacząć stosować jakieś kremy
napisał/a: blondyneczka_83 2016-04-30 15:43
tarka napisal(a):blondyneczka_83 -na szczęście krem nie musi aż tyle kosztować. Mamie pomogł (skóra wyraźnie się zmieniła na plus) oeparol z lipo-peptydami i wiesiołkiem, który na szczęscie nie jest drogi, więc może go sobie kupować.


Zmierzam do tego, że nie jest ważne czy krem kosztuje 30 czy 1000zł. On i tak wchłania się tylko w 5-10% więc szału nie ma. O wiele lepiej wspomagać się np. mezoterapią igłową, ten zaieg ma przynajmniej jakiś sens i efekty. Dodatkowo olejek z wiesiołka, o którym pisałam.
napisał/a: polianka9 2016-04-30 18:30
Mi nie pomagają żadne kremy
napisał/a: blondyneczka_83 2016-05-04 18:03
Ale warto je stosować, bo jakoś trzeba nawilżać skórę, a poza tym wiele kremów posiada filtry ochronne - lato się zbliża i nie wyobrażam sobie wychodzić na słońce bez twarzy posmarowanej kremem z filtrem ;)
Fajnie chroni przed czynnikami atmosferycznymi krem z wiesiołka i z nagietka Gal, jednak nie jest on dla posiadaczek skór przetłuszczających się.
niebieska1
napisał/a: niebieska1 2016-05-08 21:04
kenia napisal(a):Tu się z Tobą w zupełności zgodzę, dobre kremy wcale nie muszą dużo kosztować, właśnie przykładem jest oeparol, ja z kolei używam balance ale wiem, że na długo pozostanie moim ulubionym kremem.

Wazny jest sklad kremu,a nie cena, czy marka... ja akurat z oeparolu nie bylam zadowolona. Slabo nawilzal skore.