Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Bzdurki

napisał/a: trzpiot 2008-07-08 20:39
Zakladam temat zbiorcz gdzie mozemy gadac niczym na czacie i nie tylko o konkursach ale o wszstkim, mam nadzieje ze bez zgrzytow i innych niemilch docinek. Zapraszam do rozmowy na wszystkie tematy te wazne i te blache, jak sie czujeci eco porabiacie, mysle ze tak bedzie mozna lepiej sie poznac i mile spedzic czas online. Piszcie co wam slina na jezyk przyniesie :)

Buziaki
trzpiot
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2008-07-08 21:19
ppp
napisał/a: MalaTerrorystka 2008-07-08 21:21
a ja oglądam jakiś głupi film, jutro mój Tatuś wraca z Indii, weekend spędzęz Ukochanym, a w poniedziałek zgłosze się do gazet na praktyki:)
ale
napisał/a: ale 2008-07-08 21:40
Do gazet? A czym się zmajmujesz?

A ja wróciłam z aerobicu, zjadłam pół arbuca ( a mam ochote na kebab, frytki i stos niezdorwych rzeczy ;) ) a jutro mam wolne do 15 :) a potem nocka na 17 a po nocce druga praca-help.
napisał/a: justbe6 2008-07-08 21:50
A mi mój ukochany z racji żem niezdecydowana która mgiełkę do ciała chce kupi 2 :) :P

czasem fajnie być niezdecydowanym :P
napisał/a: trzpiot 2008-07-08 22:04
A ja wlasnie zrobilam sobie muzyczny wieczor i slucham starych dobrch utworow. A tak wogole to fajnie ze tu tez zajrzalscie. Widze ze jest tu kilka fajnych dziewczyn z ktorymi mozna cieplo sobei porozmawiac:) A tak wogole to Marzena jestem :)
napisał/a: justbe6 2008-07-08 22:10
Irena :)

Marzena jak moja ulubiona kuzynka :)
napisał/a: mama_pati 2008-07-08 22:53
Ja zaraz obejrzę sobie jakiś film, mam trochę zaległości. Widziałyście może "Sex w wielkim mieście"? Opłaca się na to wybrać do kina?
napisał/a: izabela_kubiak 2008-07-08 22:57
Witam,
Iza z tej strony;)
hehe, ten film to taki glupawy troszke jest ale w sam raz film na noc...-taki lekki.
Ja zaraz tez pod prysznic i spac z mezem.
Tak dzis mnie uswiadomilo jedno, ze my kobiety to strasznie zadziorne jestesmy;) na forum przeszla "burza" i to z wielkimi piorunami, a chodzilo tylko o makijaz... no dobrze, juz dobrze, koniec tematu, bo znow rozpeta sie wojna i w tym watku ;p
pozdrawiam goraco :)
napisał/a: chomciok 2008-07-08 23:00
hej hej :)
napisał/a: mama_pati 2008-07-09 00:20
izabela_kubiak napisal(a):Witam,
Iza z tej strony;)
hehe, ten film to taki glupawy troszke jest ale w sam raz film na noc..


czasem lubię takie głupawe, żeby się odstresować :)
ale w domku wolę takie oglądać
napisał/a: MalaTerrorystka 2008-07-09 09:33
Roxana jestem:)
Alexandra do gazety miało być;) Filologię polską studiuję i będe miała właśnie w gazecie praktyki:)Jakiej - nieważne...A od października praktyki w radiu katowice i być może stała praca właśnie tam:)Jeszce miałam być w AntyRadiu, ale nie będe miała czasu:)
Wstałam jakiś czas temu, zjadłam, wyszam z psem, zaraz zabieram się za sprzątanie:)Czekam na powrót Tatusia:)