Informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. forum rozmowy.polki.pl zostanie zamknięte. Jeśli chcesz zachować treści swoich postów lub ciekawych wątków prosimy o samodzielne skopiowanie ich przed tą datą. Po zamknięciu forum rozmowy.polki.pl, wszystkie treści na nim opublikowane zostaną trwale usunięte i nie będą archiwizowane.
Dziękujemy!
Redakcja polki.pl

Dodatkowo informujemy, że w dniu 17.07.2024 r. wejdą w życie zmiany w Regulaminie oraz w Serwisie polki.pl

Zmiany wynikają z potrzeby dostosowania Regulaminu oraz Serwisu do aktualnie świadczonych usług, jak również do obowiązujących przepisów prawa.

Najważniejsze zmiany obejmują między innymi:

  • zakończenie świadczenia usługi Konta użytkownika,
  • zakończenie świadczenia usługi Forum: Rozmowy,
  • zakończenie świadczenia usługi Polki Rekomendują,
  • zmiany porządkowe i redakcyjne.

Z nową treścią Regulaminu możesz zapoznać się tutaj.

Informujemy, że jeśli z jakichś powodów nie akceptujesz treści nowego Regulaminu, masz możliwość wcześniejszego wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi prowadzenia Konta użytkownika. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: redakcja@polki.pl

Po zakończeniu świadczenia usług dane osobowe mogą być nadal przetwarzane, jednak wyłącznie, jeżeli jest to dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów, nie dłużej niż 6 lat po zakończeniu świadczenia usług (okres przedawnienia roszczeń).

Wasze odkrycia kosmetyczne

napisał/a: karolciatret 2011-09-12 10:48
A ja z kolei polecam:
tusz do rzęs z Avonu Supershock - zwykle około 20zł
korektor/fluid Panstik Max Factor - około 30zł
balsam i pomadka do ust CARMEX - około 10zł

Ogólnie to wszystkie kosmetyki przed zakupem sprawdzam na portalu Rossnet.pl:)
napisał/a: osterka 2011-09-14 16:31
berilla napisal(a):Moim odkryciem, choć już nie takim świeżym jest firma BIKOR. Zakochałam się w cieniach do powiek i ich ziemi egipskiej. Moim zdaniem, jakość tych kosmetyków, przebija niejedne zagraniczne marki. O! :)


ich ziemia egpska jest bezkonkurencyjna! a ze maja jeszcze inne kosmetyki to nawet nie wiedzialam... gdzie to mozna kupic? bo w drogeriach chyba w ogole Bikora nie ma?
napisał/a: osterka 2011-09-14 16:32
karolciatret napisal(a):

Ogólnie to wszystkie kosmetyki przed zakupem sprawdzam na portalu Rossnet.pl:)


co to znaczy ze sprawdzasz?
berilla
napisał/a: berilla 2011-09-15 14:56
osterka napisal(a):ich ziemia egpska jest bezkonkurencyjna! a ze maja jeszcze inne kosmetyki to nawet nie wiedzialam... gdzie to mozna kupic? bo w drogeriach chyba w ogole Bikora nie ma?


Bikor ma różniaste kosmetyki + akcesoria do makijażu :) Ja akurat zamawiam ze sklepu on-line, ale słyszałam też o stacjonarnym gdzieś w trójmieście.

Ps. Czekam właśnie na pędzel do oczu z naturalnego włosia :cool:
napisał/a: karolciatret 2011-09-19 08:59
osterka napisal(a):co to znaczy ze sprawdzasz?


Przed zakupem jakichkolwiek kosmetyków muszę najpierw zapoznać się z opiniami jakie panują wśród kobiet na temat danego produktu:) Nie kupuję niesprawdzonych kosmetyków.
napisał/a: nigela_82 2011-09-20 13:25
a ja szczerze polecam dla osób farbujących włosy firmę biokap, to moje ostatnie odkrycie, niesamowite, naturalne farby, które nie niszcza włosów :)
napisał/a: inga102 2011-09-22 14:59
nigela, dla mnie te farby nie są już odkryciem, znam je od jakiegoś czasu, ale zgadzam się z Twoja opinią - zdecydowanie odkrycie! Już ładnych parę lat maluje włosy, używałam chyba wszystkich drogeryjnych farb i z pełną świadomością stwierdzam, że Biokap jest zdecydowanie najlepszy!
napisał/a: nigela_82 2011-09-26 10:20
inga której serii używasz- pomarańczowej czy zielonej delicato? ;)
napisał/a: Limetka15 2011-09-26 21:32
Na nowo wróciłam do maski biovax do włosów ciemnych (zmieniłam kolor włosów) i ponownie się w niej zakochałam :) Miałam już jakieś takie nijakie włosy, suche, matowe i byłam wściekła na nie. Nałożyłam maskę, chodziłam z nią 3 godziny (wiem wytrwała jestem), ale się opłaciło. Pod czepkiem skóra była bardzo ciepła, a to wpłynęło na jeszcze lepsze jej działanie. W efekcie włosy przestały być takie szorstkie i nabrały w końcu jakiegoś blasku. Teraz robię sobie taki seans 2 razy w tygodniu.
napisał/a: femeia 2011-09-28 22:02
GELeration z Jessica Cosmetics :) jak dla mnie odkrycie roku. Nigdy nie miałam tak ładnych, zadbanych paznokci jak teraz :) a przede wszystkim trzymaja na tyle długo że nie muszę się bawić w malowanie co 2 dni, czego szczerze nie trawię.
napisał/a: inga102 2011-09-29 10:37
nigela, używam serii pomarańczowej. nie jestem alergiczką, nie mam żadnych problemów z podrażnieniami, nawet chemiczne farby mnie nigdy nie uczuliły. Biokap może troszkę swędzić przy pierwszym zastosowaniu, ale przeczytałam na forach, że to normalne, inne dziewczyny też tak mają :) Zawsze pamiętaj jednak, żeby zrobić próbę uczuleniową, bo możesz być uczulona i nawet o tym nie wiedzieć...
napisał/a: Dorota225 2011-09-30 15:02
wpiszę tu, bo w końcu nutrikosmetyk to też kosmetyk ;) Elevation plus, poprawia wygląd skóry dekoltu i biustu, a ja zauważyłam nawet, ze jakby cellulit mi się zmniejszył ;)