Pytanie do chlopakow.Jakie lubicie dziewczyny??

napisał/a: ~gość 2010-12-09 21:29
Taka moda chyba jest we Francji czy Włoszech, ale to tylko jakieś wytworne damy chodzą tak ubrane i wtedy nie ma mowy o mini, tylko jakieś mega kreacje.
napisał/a: KokosowaNutka 2010-12-09 21:32
Ah ale to rzeczywiscie musi byc strasznie seksowne.. :) Nawet mi sie podoba pomysl, jednak nie skorzystalabym bo nie mam stylu damy :P
napisał/a: born4peace 2010-12-10 18:05
Uśmiechnięte, pewne siebie, pozytwynie patrzące na wszystko. Jeżeli chodzi o walory fizyczne, musi być poprostu... kobieca :) Nie ma jakichs specjalnych wymagan w tej kwestii. Kazda kobieta ktora o siebie dba jest ładna.
napisał/a: kerajka 2012-01-16 14:41
ymmm...
Dziwne.!
Każdy z wyżej będących chłopaków fajnie i w ładny sposób opisał dziewczyne " swoich marzeń", ale jest w tym coś dziwnego, ponieważ spęłniam jakieś 92% waszych opini i wcale nie mam chłopaka i nigdy nie miałam, a za 4 miesiące skończe 18 lat.! Nawet w życiu się nie całowałam.! ( to jest wręcz żenujące ).

Jestem miła, jestem nie głupia i jest wiele tematów na które można ze mną porozmawiać. Mam poczucie humoru i jestem ( jak to twierdzą moi najbliżsi znajomi ) "troche" zboczona.
Wyglądem jestem normalna, mam ciemno blond włosy sięgają do pasa ( są naturalne, proste ), mam zielone oczy i nosze okulary ( w których fajnie wyglądam tz. pasują mi ). Mam seksowny tyłeczek, który najbardziej lubie w całym moim ciele ( hehe.! ). Nie jestem gruba ani chuda. Mam proporcjonalne ciało ( dziwnie to brzmi ). I szczerze mówiąc jestem ładna.

Najbardziej dobija mnie to jak jakieś moje znajome ( z którymi się dawno nie widziałam ) pytają się czy mam chłopaka. Po prostu nie wiem czemu?
Może w moim topwarzystwie nie ma fajnych chłopaków albo to ze mną jest coś nie tak.! Naprawde nie wiem.

A wy chłopaki piszecie tu że nie ma takich dziewczyn? ?Jak to kurwa nie ma?

Szczerze mówiąc to opisujecie dziewczyny "swoich marzeń" to po chuja chodzicie z plastikami i z takimi dziewczynami co co miesiąc mają innego chłopaka.??? Nie rozumiem was.

Każda z moich znajomych która jest taką dziewczyną jaką wy opisujecie nie ma chłopaka a taka plastik-fantastkik ma grono fanów???

Coś to jest nie tak.!
Fajnie by było gdymy jakiś chłopak mi to wyjaśnił.!
napisał/a: chasia 2012-01-16 15:52
ehhhh fajny temat, mnie też to zawsze zastanawiało :) jakie dziewczyny lubicie panowie :)
ciekawych rzeczy się tu dowiaduję :P
napisał/a: anka0611 2012-01-16 18:44
kerajka, pewnie dlatego że chłopcy w twoim wieku to patrzą jak się zabawić, zaliczyć panienkę za parę lat zmądrzeją i wtedy się przekonasz że tu na forum to prawdę pisali
napisał/a: ~gość 2012-01-17 20:51
kerajka fajnie opisałaś siebie ale wcale tak nie musisz wyglądać, koleżanki mówią Ci z grzeczności, że jesteś fajna laska albo maja w tym interes. Może być wiele czynników, które odstraszają facetów. Jakieś syfy na japie, krzywe zęby, obgryzione pazury, piersi w rozmiarze A-, krzywe nogi, nieproporcjonalne ciało, długie ale rzadkie włosy i tłuste włosy, Twój styl ubieranie pozostawia wiele do życzenie,zbyt gęste owłosienie, brak pewności siebie, tego czegoś no i na koniec te magiczne 8%.
Pewnie jeszcze wiele innych rzeczy się znajdzie ale dzisiaj nie mam weny :)